+420 381 205 309 info@raselina.cz

Kariéra

Volné pracovní pozice

Rašelina a. s., která se dlouhodobě specializuje na výrobu a prodej rašelinových substrátů, pěstebních zemin, mulčů, speciálních hnojiv, kompostování, těžbu rašeliny i rekultivaci rašelinišť, hledá pro středisko Soběslav  kandidáty / kandidátky na pozici

  • Manipulační dělník ve výrobě

 Náplň:

  • pomocné práce ve výrobním procesu
  • manipulace s výrobky a přiděleným materiálem

Požadavky:

  • SŠ vzdělání- výuční list
  • zodpovědnost, ochota a spolehlivost

Nabízíme:

  • práci v zajímavém oboru a v  příjemném kolektivu
  • jednosměnný provoz
  • zázemí rozvíjející se společnosti s dlouholetou tradicí
  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou
  • příspěvek na stravování, pět týdnů dovolené

   Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na adresu: pazderova@raselina.cz .

tel: 602 740 481