+420 381 205 309 info@raselina.cz

Kariéra

Volné pracovní pozice

Rašelina a.s. - závod Rohatec

Rašelina a. s. hledá pro středisko Rohatec kandidáty / kandidátky na pozici
• Manipulační dělník/dělnice ve výrobě -brigádník/brigádnice
Náplň:
• pomocné práce ve výrobním procesu
• manipulace s výrobky a přiděleným materiálem
Požadavky:
• zodpovědnost, ochota a spolehlivost
Nabízíme:
• 150Kč/hod.
• dohoda o provedení práce
Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte pí Kusákovou na tel:727 812 755

EkoRašelina s.r.o. hledá zootechnika

Hledáme kolegu na pozici Zootechnika pro bio farmu na Šumavě, cca 300 matek masného skotu plemene Gasconne a Angus. Náplň práce: kontrola zdravotního stavu zvířat, organizace práce, vedení prvotní evidence, kontrola a údržba pastevních areálů... Požadujeme odpovídající vzdělání s maturitou, řidičský průkaz skupiny B, T, zodpovědnost, spolehlivost, vhodné i pro absolventy.

  • Prachatice, Jihočeský
  • 32 000 Kč za měsííc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek

Kontakt: prokupkova@raselina.cz, tel.: 725 668 169

Do nově otvíraného Pneuservisu a servisu Zahradní techniky  v Přešticích u Plzně

Hledáme  kolegy na pozici MECHANIK PNEUSERVISU a

SERVISU ZAHRADNÍ TECHNIKY – HPP i Brigádu

Požadujeme

  • Vyučen v oboru automechanik, opravář zemědělských strojů nebo příbuzném oboru výhodou, ne podmínkou, možno i šikovný kutil
  • Praxe v auto/pneuservisu výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu
  • Práce pod tlakem (hlavně v době přezouvání pneumatik na jaře a na podzim)
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav
  • Řidičský průkaz sk.B

V případě zájmu své životopisy posílejte pazderova@raselina.cz

Nástup možný ihned nebo po domluvě.