+420 381 205 309 info@raselina.cz

Kariéra

Volné pracovní pozice

Rašelina a. s., která se dlouhodobě specializuje na výrobu a prodej rašelinových substrátů, pěstebních zemin, mulčů, speciálních hnojiv, kompostování, těžbu rašeliny i rekultivaci rašelinišť, hledá pro středisko Rohatec  kandidáty / kandidátky na pozici:

  • Manipulační dělník ve výrobě -brigádník

Náplň:

  • pomocné práce ve výrobním procesu
  • manipulace s výrobky a přiděleným materiálem

Požadavky:

  • zodpovědnost, ochota a spolehlivost

Nabízíme:

  • 150Kč/hod.
  • dohoda o provedení práce

   Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte pí Kusákovou na tel:727 812 755

Do nově otvíraného Pneuservisu a servisu Zahradní techniky  v Přešticích u Plzně

Hledáme  kolegy na pozici MECHANIK PNEUSERVISU a

SERVISU ZAHRADNÍ TECHNIKY – HPP i Brigádu

Požadujeme

  • Vyučen v oboru automechanik, opravář zemědělských strojů nebo příbuzném oboru výhodou, ne podmínkou, možno i šikovný kutil
  • Praxe v auto/pneuservisu výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu
  • Práce pod tlakem (hlavně v době přezouvání pneumatik na jaře a na podzim)
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav
  • Řidičský průkaz sk.B

V případě zájmu své životopisy posílejte pazderova@raselina.cz

Nástup možný ihned nebo po domluvě.